wtorek, 27 czerwca 2017

*27.06.2017 trening czyni mistrza

Po czterech miesiącach treningów i kilku ładnych latach na kanapie mogę chyba być zadowolony. Na razie na koncie 1 medal, zaliczony podczas treningu półmaraton i kilka własnych rekordów. Dziś najszybszy bieg na dystansie 10km :)

17 komentarzy:

 1. Brawo! tylko mapa jakaś rozmazana (!?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. A mapa... jakoś tak wyszło :/

   Usuń
  2. Mapa tak nie wyszla, tylko tak zostala zrobiona, zeby sie nikt nie polapal gdzie to jest :)

   Usuń
  3. no cóż... zawsze można zgadywać

   Usuń
 2. no no.. ja biegam znacznie dłużej i nie mam takich wyników. Ale jesteś mężczyzną więc możesz biegać szybciej. Tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
 3. A kiedy maraton? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmawiałem z lekarzem. Maraton jest już niezdrowy!

   Usuń
 4. Niezły ze mnie detektyw :) W lewym górnym rogu nad napisem PODSUMOWANIE jest niezamazana nazwa ulicy i nr drogi. Ktoś miał nosa pytając o Poznań :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no no no... naprawdę wyszedłeś z domu. Dobrze. Poznań to ładne miasto i pełno w nim pięknych kobiet. Więc zatrzymaj się przy którejś, nie biegaj za szybko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy30 czerwca 2017 14:56 - dobry komentarz. Po pół roku można chyba zacząć uczyć się smaku życia na nowo. Poznań to duże miasto, z pewnością pełno w nim samotnych, ładnych, czułych i dobrych po prostu kobiet.

   Usuń
  2. ps. Po oku ciężko stwierdzić, ale ciekawa jestem czy jesteś przystojny Rycerzu. Może jakaś fotka. Rozumiemy anonimowość ale prędzej czy późnej jakiś detektyw Cię znajdzie więc śmiało. Pokaż nam się :)

   Usuń
  3. Przyłączam się. Już wiemy że masz 30/40 lat. Jesteś inteligentny, dobrze operujesz słowem, teraz okazuje się że aktywny sportowo. Brakuje cech wyglądu.

   Usuń
  4. "Pokaż nam się :)" - to nie jest dobry pomysł...

   Usuń
 6. coś dla Ciebie Rycerzu: http://poznanskibiegniepodleglosci.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, wiem o tym od jakiegoś czasu :)

   Usuń
  2. Biegniesz?

   Usuń